KomunikatyLiniePrzystankiMapaPlan miastaPrzepisy porz.Oferta pracymyBusKontakt
Komunikacja miejska w Tczewie
12345781217

Komunikaty

26.03.2024

Plebiscyt na najlepszego kierowcę autobusu!

Po czym poznać dobrego kierowcę autobusu miejskiego? Co sprawia, że jest najlepszy? Kryteriów może być wiele, więc oddajemy głos mieszkańcom naszego miasta i ogłaszamy PLEBISCYT na najlepszego kierowcę autobusów miejskich w Tczewie!

Od 1 września 2023 roku przejazdy autobusami miejskiej komunikacji w Tczewie są bezpłatne. Po kilku miesiącach okazało się, że taka forma podoba się mieszkańcom Tczewa, którzy coraz chętniej korzystają z przejazdów autobusami. Wg raportu firmy Marcin Gromadzki Public Transport Consulting, w porównaniu do jesieni 2022 r., w skali miesiąca nastąpił wzrost z 407 324 do 638 211 pasażerów, czyli o 56,7%.

Postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcom podoba się także praca kierowców i ogłaszamy PLEBISCYT na "Najlepszego Kierowcę Autobusu Miejskiego w Tczewie"!

Zagłosuj na ulubionego kierowcę

Zasady są proste i przejrzyste - udział w głosowaniu jest bezpłatny, wystarczy zapamiętać numer służbowy kierowcy autobusu, którego jazda nam się spodobała, znaleźć go w formularzu, zaznaczyć i oddać głos. Dodatkowo ci głosujący, którzy podadzą swój numer telefonu komórkowego, mogą zdobyć cenne nagrody - tablety ufundowane przez P.A. Gryf Sp. z o.o. sp.k.

Nasz Plebiscyt trwa od 20 marca do 2 kwietnia - warto się pospieszyć!

Nagrody przewidziane są także dla zwycięskich kierowców - trzech z nich, którzy uzyskają najwięcej głosów, zostanie nagrodzonych premiami finansowymi przez Zarząd P.A. Gryf Sp. z o.o. sp.k.

ABY ZAGŁOSOWAĆ KLIKNIJ TUTAJ

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie Radia Tczew

06.03.2024

Zmiana rozkładów jazdy od 10 marca 2024 r.

Z dniem 10 marca 2024 r. zmienione zostają rozkłady jazdy wszystkich linii autobusowych w Tczewie.

Wraz ze zmianą rozkładu jazdy zmienione (uproszczone) zostają również nazwy większości przystanków autobusowych. W związku ze zmianą, w okresie przejściowym, w serwisie internetowym występują obie wersje nazw - prosimy o zwrócenie uwagi na terminy obowiązania rozkładów jazdy.

27.08.2023

Od 1 września 2023 r. komunikacja miejska w Tczewie stała się bezpłatna

Uprzejmie informujemy, że od 1 września 2023 r. komunikacja miejska w Tczewie stała się bezpłatna.

04.08.2023

Informacja o możliwości zwrotu środków z karty miejskiej

Bezpłatna komunikacja miejska w Tczewie od 1 września 2023 r.

Zwrot niewykorzystanych środków zgromadzonych na karcie miejskiej
lub karcie mieszkańca możliwy będzie wyłącznie na pisemny wniosek podróżnego złożony w Punktach Obsługi Klienta Karty Mieszkańca Tczewa:
-POK Dworzec, przy ul. Pomorskiej
-POK Czyżykowo, przy pętli autobusowej
-POK Manhattan, hala nr 1 boks 18

Pobierz i wypełnij formularz zwrotu dostępny na stronie interntetowej:
www.gryfkartuzy.pl/bilety/zwroty
lub pobierz i wypełnij dostępny formularz w Punktach Obsługi Klienta.

Zwroty realizowane będą w terminie do 30 dni od daty złożenia wniosku począwszy od dnia 1 września 2023 r. na wskazany przez podróżnego numer rachunku bankowego. Niewykorzystane środki przepadną w myśl przepisów Ustawy Prawo Przewozowe w zakresie przedawnienia w przypadku niewniesienia w terminie wniosku podróżnego.